Senior’s Member Discount Days! Save 25% Each Tuesday

Dreigsas UAB yra įmonė, kurios veikla prasidėjo nuo 2002 metų, ir nuo tada ji yra aktyviai užsiėmusi Rytietiškų maisto produktų importu iš Azijos. Ilgamečio darbo rezultatas yra ne tik kokybiški produktai, bet ir didelė patirtis rinkoje, kurioje siekiama suteikti klientams unikalų ir autentišką skonį.

Mūsų įmonė nuo pat pradžių įsipareigojo pristatyti aukštos kokybės Rytų maisto produktus, kurie atspindi autentiškus receptus ir tradicijas. Mes puoselėjame glaudžius santykius su patikimais tiekimo šaltiniais Azijoje, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai visada gautų tik geriausius produktus.

Su tikslu pasiekti dar didesnį klientų ratą ir suteikti patogumą mėgstantiems Rytų virtuvę, mes sukūrėme šią modernią internetinę parduotuvę. Čia klientai gali lengvai naršyti per įvairius produktus, susipažinti su jiekuriais išskirtiniais pasiūlymais bei lengvai padaryti savo pirkinius iš savo namų ar bet kurios kitos vietos, kurioje jiems patogu.

Mūsų internetinė parduotuvė ne tik siūlo plačią prekių asortimentą, bet ir stengiasi užtikrinti aukštą aptarnavimo lygį. Mes vertiname kiekvieną klientą ir stengiamės suteikti jiems puikią patirtį, nuo pat pasirinkimo proceso iki gautos prekės pristatymo.

Dreigsas UAB yra ne tik prekybos įmonė, bet ir bendruomenė, kurios tikslas – dalintis aistringumu ir meile Rytų maisto kultūrai. Mes nuolat ieškome naujų skonių, eksperimentuojame su produktų asortimentu ir stengiamės įtraukti mūsų klientus į nuostabią kelionę per skirtingas Azijos virtuves.

Mūsų komanda sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie nuolat stebi rinkos tendencijas ir siekia pristatyti tik tai geriausią savo klientams. Mes esame įsipareigoję palaikyti aukštus verslo standartus ir nuolat tobulinti savo veiklą, kad galėtume pasiūlyti geriausius Rytietiškus maisto produktus rinkoje.